О
бласний благодійний фонд “Східноєвропейська місія” розпочав свою діяльність у 2007 році, і протягом 5 років було успішно втілено багато різноманітних доброчинних заходів з метою відродження морально-етичної спрямованості людей, розповсюдження ідей загальнолюдських цінностей, добра, милосердя і щирості. В 2009 році Фонд отримав дозвіл від Донецької обласної адміністрації на проведення благодійної акції “Набір християнської літератури – в кожну школу області” – це був перший проект подібного масштабу. На протязі всього року було розповсюджено бильш ніж 215 000 книжок, які було розвезено волонтерами фонду до 1 153 шкіл області. В наступні роки 2010 – 2013 роки з дозволу обласних адміністацій благодійну акцію “Набір християнської літератури – в кожну школу області” було проведено в Івано-Франківській, Рівненській, Полтавській, Львівській та Луганській областях. Протягом цих років робота фонду вийшла далеко за межі однієї області, і з’явилась необхідність отримати право роботи на території всієї країни. Так в 2013 році фонд здобув статус Всеукраїнської організації.
М
и раді запропонувати співробітництво обласним адміністраціям, учбовим закладам та громадським організаціям які, так само як і ми, прагнуть відродити та розвинути духовність у дітей. Ми готові безкоштовно надати набори християнської літератури для бібліотек загальноосвітніх шкіл, ПТНЗ, інтернатів, тощо, у допомогу вчителям, які бажають використовувати ці книжки в позакласній та виховній роботі. Кожен комплект літератури може також бути корисним допоміжним матеріалом у викладанні предмету “Християнська етика” та інших предметів морально-духовного спрямування. Уся література може бути надана українською або російською мовами.
Основні напрямки діяльності Всеукраїнського благодійного фонду “Східноєвропейська гуманітарна місія”:
  • Видавнича діяльність.
  • Освітянські програми в учбових закладах України.
  • Культурно-просвітницькі заходи.
  • Проект дитячих таборів: організація морально-виховних заходів, занять з рукоділля, спортивно-оздоровчих заходів у таборах України.
В

раховуючи потребу духовного відродження нації, наша література покликана вдосконалити навчально-виховний процесс, сприяти формуванню сумління і громадських чеснот у дітей та підлітків. Запропоновані книжки зможуть допомогти у вихованні позитивних рис характеру особистості: поваги, відповідальності, чесності, доброти, співчуття, відданості, громадського обов’язку, підкреслять важливість сімейних цінностей та стануть у нагоді в певних життевих ситуаціях як дітям, так і дорослим.